StronaGlowna
Certyfikacja
BazaProjektow
MapaZProjektami
InneProjekty
PerOrCouinEu
Oprogramowanie
JakKorzystacZProjektow
Aktualnosci

Galeria

 

wspolpraca 01
wspolpraca 02

logotL 03

360 logoS1
KBLlogo2
waw
LogoPSL

                           okon1

 

Stowarzyszenie Klub Orientacji Sportowej BnO Szczecin.
niedziela, 24, październik 2021

Zapraszamy mieszkańców gminy Świeszyno  ...

 

 

ZPK pod napięciem.
wtorek, 05, październik 2021

W Gminie Świeszyno dzięki PSE

Eureka !
poniedziałek, 07, grudzień 2020

 

Podczas rewitalizacji projektu ZPK ...

549014

W Gminie Świeszyno dzięki PSE wkrótce oddamy w Wasze ręce (a właściwie do dyspozycji Waszych nóg) nowy i bardzo ciekawy Zielony Punkt Kontrolny. Tym razem udaliśmy się w malownicze lasy nad Jeziorem Hajka w Gminie Świeszyno.

UroczyskoKupaly

Całe przedsięwzięcie stało się możliwe dzięki naszemu Partnerowi – Polskim Sieciom Elektroenergetycznym S.A. Napisaliśmy projekt, który został laureatem programu grantowego „WzMOCnij Swoje Otoczenie”.

W ramach projektu powstanie specjalistyczna mapa do biegów i marszów na orientację.

W najciekawszych miejscach lasu ustawionych zostanie 20 słupków kontrolnych wyposażonych w numer i perforator. Przygotowane zostaną trzy trasy o różnym stopniu trudności.

Mamy nadzieję, że ZPK nad Jeziorem Hajka zaktywizuje okolicznych mieszkańców. Pozwoli im na odkrycie nowej pasji jaką są biegi na orientację. Dla aktywnych orientalistów (których w okolicy nie brakuje) stanie się nowym atrakcyjnym miejscem do trenowania.

ZPK nad Jeziorem Hajka w Gminie Świeszyno oddamy do Waszej dyspozycji już jesienią.

Program „WzMOCnij Swoje Otoczenie” to ogólnopolski program grantowy, realizowany przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne. Konkurs skierowany jest do samorządów i ich jednostek – np. przedszkoli, szkół, bibliotek, czy ośrodków pomocy społecznej, oraz do organizacji pozarządowych, które chcą wprowadzać ważne i długotrwałe zmiany w swoim otoczeniu w jednej z siedmiu następujących obszarów: aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, edukacja, rozwój wspólnej przestrzeni publicznej, środowisko naturalne, zdrowie i inne inicjatywy mieszczące się w celach programu. Dodatkowe informacje o programie i działalności PSE można znaleźć na stronie www.wzmocnijotoczenie.pl lub www.raport.pse.pl

Hubert Świerczyński